Bestuur 1718

Bestuur '17/'18 Tot het (net)gaatje

V.l.n.r.: Daan Hendriks, Femke Oskamp, Anne Schulz, Niels Salters, Anniek Verhooren

Voorzitter: Anniek Verhooren
Secretaris: Daan Hendriks
Penningmeester: Femke Oskamp
Wedstrijdcommissaris: Niels Salters
Algemene Zaken: Anne Schulz

Bestuur 1617

Bestuur '16/'17 Zonder (op)slag of stoot!

V.l.n.r.: Tamar van Asch, Nick Braat, Rogier Tax, Rein Lucassen, Tim Daemen

Voorzitter: Rein Lucassen
Secretaris: Nick Braat
Penningmeester: Rogier Tax
Wedstrijdcommissaris: Tim Daemen
Commissaris Interne Zaken: Tamar van Asch

Bestuur 1516

Bestuur '15/'16: Mooie bal(len)!

V.l.n.r.: Wesley de Leeuw, Jasper Adegeest, Jorrick Sleijster, Jurjen Leer, Thijs Geurten

Voorzitter: Jorrick Sleijster
Secretaris: Jasper Adegeest
Penningmeester: Jurjen Leer
Wedstrijdcommissaris: Wesley de Leeuw
Commissaris Algemene Zaken: Thijs Geurten

Bestuur 1415

Bestuur '14/'15: Lekker in de bek(hand)!

V.l.n.r. van boven naar beneden: Renze Kuilman, Steven Bosch, Simon Martens, Anouk Sprokel, Yvonne van der Vleugel, Manouk Asselman

Voorzitter: Steven Bosch
Secretaris: Yvonne van der Vleugel en Martijn van der Leegte
Penningmeester: Simon Martens
Wedstrijdcommissaris: Anouk Sprokel
Commissaris Interne Betrekkingen: Renze Kuilman
Activiteitencommissaris: Manouk Asselman

Bestuur 1314

Bestuur '13/'14: Goed Geplaatst

V.l.n.r. van boven naar beneden: Hoi Yau Chan, Bonnie Smit, Mike Hubers, Stefan Cavens, Ruud Klaver, Luuk Broekhaus

Voorzitter: Ruud Klaver
Secretaris: Stefan Cavens
Penningmeester: Luuk Broekhaus
Wedstrijdcommissaris: Bonnie Smit
Commissaris Algemene Zaken: Mike Hubers
Commissaris Extern: HoiYau Chan

Bestuur1213

Bestuur '12/'13: Heeft Effect

V.l.n.r: Rogier de Wit, Rolf Pielage, Tim Helsper en Gwen van Alphen

Voorzitter: Tim Helsper
Secretaris: Rolf Pielage
Penningmeester: Rogier de Wit
Commissaris algemene zaken: Gwen van Alphen

Bestuur 1112

Bestuur '11/'12: Slaat door

V.l.n.r: Tom Braat, Stijn Kaiser, Samantha Verhoeven, Joris van Alphen en Loran Corsten

Voorzitter: Samantha Verhoeven
Secretaris: Loran Corsten
Penningmeester: Tom Braat
Wedstrijdcommissaris: Joris van Alphen
Activiteitencommissaris: Stijn Kaiser

Bestuur 1011

Bestuur '10/'11: Heeft het in zich(t)!!

V.b.n.o.v.l.n.r: Thijs Roumen, Stefan ter Horst, Arjan Koemeester, Rosalie Dubbers, Roger Roumen, Tim van de Steeg

Voorzitter: Roger Roumen
Secretaris: Tim van de Steeg
Penningmeester: Arjan Koemeester
Wedstrijdcommissaris: Rosalie Dubbers
Activiteitencommissaris: Stefan ter Horst
Commissaris Interne Betrekkingen: Thijs Roumen

Bestuur 0910

Bestuur '09/'10: Love-40

V.b.n.o.v.l.n.r: Max van Kempen, Daan Huisman, Yuri van Vugt, Pieter Leermakers, Kelly Klein, Erik Romkens

Voorzitter: Max van Kempen
Secretaris: Pieter Leermakers
Penningmeester: Erik Romkens
Wedstrijdcommissaris: Kelly Klein
Activiteitencommissaris: Daan Huisman
Commissaris Interne Betrekkingen: Yuri van Vugt

Bestuur 0809

Bestuur '08/'09: Gallery Play

V.b.n.o.v.l.n.r: Rens Dietz, Tim van de Steeg, Odin van Doorn, Frank Bekkers, Jean-Paul Schalkenn

Voorzitter: Jean-Paul Schalken
Secretaris: Odin van Doorn
Penningmeester: Frank Bekkers
Wedstrijdcommissaris: Tim van de Steeg
Activiteitencommissaris: Rens Dietz

Bestuur 0708

Bestuur '07/'08: Er staat wat op het spel

V.l.n.r: Gerben van den Oord, Erik Raaijmakers, Dennis van den Berg, Wouter Bos, Richard de Jong

Voorzitter: Wouter Bos
Secretaris: Richard de Jong
Penningmeester: Erik Raaijmakers
Wedstrijdcommissaris: Dennis van den Berg
Activiteitencommissaris: Gerben van den Oord

Bestuur 0607

Bestuur '06/'07: Seriously easy going

V.b.n.o.v.l.n.r: Ruud Boesten, Kim Hettinga, Tim Dijkmans, Maurice Fransen, Lisa Tang

Voorzitter: Kim Hettinga
Secretaris: Tim Dijkmans
Penningmeester: Ruud Boesten
Wedstrijdcommissaris: Maurice Fransen
Activiteitencommissaris: Lisa Tang

Bestuur 0506

Bestuur '05/'06: zoekt 06/07

V.l.n.r: Stan van Zoest, Ellen Adolfs, Sander Bouw, Marjon van Ginneken, Marc Vos

Voorzitter: Marc Vos
Secretaris: Sander Bouw
Penningmeester: Ellen Adolfs
Wedstrijdcommissaris: Stan van Zoest
Activiteitencommissaris: Marjon van Ginneken

Bestuur 0405

Bestuur '04/'05

Voorzitter: Floris Schoots
Secretaris: Els Klein
Penningmeester: Sjoerd Mostermans
Wedstrijdcommissaris: Jasper Grasman
Activiteitencommissaris: Irene Sopjes
ITP commissaris: Vivianne de Groot

Bestuur 0304

Bestuur '03/'04

Voorzitter: Dennis Bommelijn
Secretaris: Wouter Smid
Penningmeester: Koen Louwers
Wedstrijdcommissaris: Thijs van Vlerken
Activiteitencommissaris: Jeroen Panken

Bestuur 0203

Bestuur '02/'03

Voorzitter: Marcel Embregts
Secretaris: Joost Mulders
Penningmeester: Marco Ubaghs
Wedstrijdcommissaris: Niels Walters
Activiteitencommissaris: Nicole van Lare

Bestuur 0102

Bestuur '01/'02

Bas Verkerk
Remco Jacobs
Maarten van Maanen
Jan-Willem de Graauw
Michiel Bos

Bestuur '00/'01

Voorzitter: Toine van den Berk
Secretaris: Remco Jacobs
Penningmeester: Loes Joosten
Wedstrijdcommissaris: Patrick Jacobs
Activiteitencommissaris: Erwin Bierhoff

Bestuur '99/'00

Voorzitter: Janneke van Houts
Secretaris: Boas Bierings
Penningmeester: Lot van de Louw
Wedstrijdcommissaris: Jorg van Gussenhoven
Activiteitencommissaris: Karlijn Kruijff

Bestuur '98/'99

Voorzitter: Floor de Bie
Secretaris: Boas Bierings
Penningmeester: Remko Wijdeveld
Wedstrijdcommissaris: Jorg van Gussenhoven
Activiteitencommissaris: Wietse Zwaan

Bestuur '97/'98

Voorzitter: Luc Roelofs
Secretaris: Roel Janssen
Penningmeester: Joost Stekelenburg
Wedstrijdcommissaris: Karin Naaykens
Activiteitencommissaris: Rikkert Smittenaar

Bestuur '96/'97

Voorzitter: Vincent van Mullekom
Secretaris: Yvette Heijwegen
Penningmeester: Yuwono Sugito
Wedstrijdcommissaris: Nick Braat
Activiteitencommissaris: Hennie de Nooyer

Bestuur '95/'96

Voorzitter: Irene Horvers
Secretaris: Raymond Hartmans
Penningmeester: Richard Voetelink
Wedstrijdcommissaris: Ilse Bierhof
Activiteitencommissaris: Eric Lakerveld

Bestuur '94/'95

Voorzitter: Saskia Stal
Secretaris: Dorien Staal
Penningmeester: Jorn Lemmens
Wedstrijdcommissaris: Rikkert Smittenaar
Activiteitencommissaris: Mark de Wijn

Bestuur '93/'94

Voorzitter: Leon Hamelink
Secretaris: Gerard van Oosterhout
Penningmeester: Rob Salome
Wedstrijdcommissaris: Ge Peters
Activiteitencommissaris: Patricia van Unen

Bestuur '92/'93

Voorzitter: Rob Salome
Secretaris: Erik de Jonge
Penningmeester: Gerard van Oosterhout
Wedstrijdcommissaris: Ge Peters
Activiteitencommissaris: Sander Pols

Bestuur '91/'92

Voorzitter: Marjon Drissen
Secretaris: Jan van Hest
Penningmeester: Karsten Hocks
Wedstrijdcommissaris: Dirk van der Horst
Activiteitencommissaris: Igor van der Polr

Bestuur '90/'91

Voorzitter: Leon van Nunen
Secretaris: Nicole Janssen
Penningmeester: Frans van de Lindeloof
Wedstrijdcommissaris: Armand van Dorst
Activiteitencommissaris: Miret Rhoen

Bestuur '89/'90

Voorzitter: Marnix Pieterse
Secretaris: Michael van Wijngaarden
Penningmeester: Bas Kokken
Wedstrijdcommissaris: Leon van Nunen
Activiteitencommissaris: Bas Stadhouders

Bestuur '88/'89

Voorzitter: Roland Munsters
Secretaris: Luc Brandts
Penningmeester: Harm Kiewit
Wedstrijdcommissaris: Eric Dautzenberg

Bestuur '87/'88

Voorzitter: Luc Brandts
Secretaris: Chris Steeksma
Penningmeester: Angelique Hovens
Wedstrijdcommissaris: Irmgard van den Eijnden
PR commissaris: Guy Delahay

  • nl-NL
  • English (UK)